Проекти

Поширені запитання

Надійність і якість. Можете бути впевнені, що в такому будинку будуть жити довго, щасливо і без зайвого клопоту і Ви, і Ваші діти.

Енергоефективність. Якщо на опалення добре утепленого цегляного будинку площею 100 квадратних метрів в рік потрібно 18 302 гривні, то в стандартному каркасному будинку витрати на опалення складуть 9620 гривень на рік. Таким чином щорічно ви зможете економити від 8682 гривень. І це тільки в стандартній комплектації.

Екологічність. Використовуємо тільки сертифіковані екологічні та гіпоалергенні матеріали. Ви не будете дихати “хімією”. І звести таке житло можна за містом, де чисте повітря.

Швидкість. Процес виготовлення каркасного будинку або комерційного споруди (наприклад, ресторану або міні-готелю) становить всього 3-4 місяці.

Спокій клієнта. Ми вибираємо кращі складові і ретельно контролюємо дотримання технології на кожному етапі. Ви отримуєте готове житло під ключ без зайвого клопоту.

Даємо гарантію на каркас на 20 років. Однак зазвичай житло такого типу служить 100 років.

Кожна деталь продумана. Наприклад, деревина оброблена в спеціальній камерній сушці. Це гарантує, що вона не буде тріскатися і прослужить дуже довго.

Ми перевіряємо постачальників матеріалів і ретельно контролюємо кожен етап зведення будинку до найдрібніших деталей.

Детальніше з процесом будівництва можна ознайомитися в рубриці «Технології» .

Також ми готові відповісти на кожне Ваше питання стосовно матеріалів і процесу зведення каркасного житла.

Забезпечуємо шумоізоляцію з індексом від 45 децибел.

Щоб забезпечити міжповерхових звукозахист ми використовуємо звукоізоляційні гумову прокладку і мінеральну вату з ефектом шумозахисту.

Також для більш надійного захисту від шуму між поверхами пропонуємо технологію “плаваючої підлоги”. Він складається з звукоізоляційній мінеральної плити, двох шарів вологостійкого гіпсокартону і самовирівнюється стяжки. Це дозволяє досягти кращої шумозахисту між поверхами.

Ми дбаємо про Вашу безпеку і дотримуємося протипожежних стандартів.

Для електропроводки використовуємо спеціальний вогнетривкий кабель в захисному металевому рукаві.

У потенційно уразливих місцях (у труби і каміна) влаштовуємо спеціальний вогнетривкий гіпсокартон і використовуємо високотемпературні термоізоляційні матеріали.

Для якісних каркасних будинків рекомендації щодо дотримання елементарних норм протипожежної безпеки такі ж як і аналогічні рекомендації для будь-якого іншого житла.

Так можна. Тільки про таке бажання потрібно попереджати ще на етапі створення проекту. Багато що залежить від того, який тип каміна Ви виберете. Якщо це газовий або електричний камін, то їх можна монтувати без будь-яких додаткових робіт. Якщо ж хочете справжній камін на дровах, то до його установці варто підготуватися.

Перш за все, необхідно закласти посилення фундаменту під камін і димохідну систему (це відбувається на етапі проектування і заливки фундаменту).

Також потрібно правильно вибрати саму димохідну систему.

Найкраще для такого будинку підходить керамічна. Крім того, ми враховуємо ще ряд технологічних нюансів, щоб подбати про довговічність Вашої оселі.

Так. Вона становить 60% від вартості будівництва. Решта 40% доплачуєте після його завершення. Застава в розмірі 60% потрібен для будівництва фундаменту, заготівлю деревини для каркаса, його монтаж і замовлення первинно необхідних матеріалів. Розбивка на 2 платежі потрібна для максимальної швидкості будівництва, оскільки велика кількість матеріалів потрібно замовляти ще на етапі розробки проекту.

Після узгодження всіх деталей підписуємо офіційний договір, завірений печаткою підприємства.

Також Ви можете записатися на екскурсію на виробництво і переглянути готові об’єкти. Для цього достатньо заповнити спеціальну форму на нашому сайті або просто зателефонувати і домовитися про час.

Якщо це головне, що Вас турбує, готові подарувати кота. Однак враховуйте, що його доведеться годувати готовим кормом або м’ясом, тому що наші будівлі – не з тих, які підходять мишам. Гризуни можуть їсти пінопласт. А ми використовуємо інеральную вату, яка їм не подобається. Крім того, в якості бонусу, забезпечуємо навіть біозахисту від комах.