Каркасно-панельні будинки

Переваги каркасних панелей

Якість

На будівельний майданчик привозять підготовлені елементи майбутнього будинку та збирають у відповідності до проектної документації.

Енергоефективність

Дозволяють економити на опаленні будинку більше 60 %. Будинки можуть бути розраховані під кліматичні умови до -65 С. Згідно вимог ДБН В.2.6-31:2016 “Теплова ізоляція будівель” опір теплопередачі стін в температурній зоні 1 становить 3,3 (м2*С)/Вт. Опір нашої стінової панелі 5,51 (м2*С)/Вт, що на 67% більше потрібного.

Довговічність

Термін експлуатації більше 100 років

Сейсмостійкість

Витримують до 8 балів по шкалі Ріхтера

Екологічність

Цементно стружкових плитах відсутні хімічні речовини, клей і формальдегідні смоли. Кварцова вата має екологічні сертифікати європейського рівня, рекомендується до використання житлових будинках, закладах харчування та дитячих установах.

Панельні конструкції

Ми використовуємо найкращу деревину, яка пройшла повну технічну обробку згідно усіх європейських стандартів.

Каркасно-панельні будинки

Каркасно-панельні будинки – це напрочуд швидкий в конструюванні тип житла, що має не аби яку популярність у всьому світі.

У процесі конструювання та монтажу такого будинку беруть участь готові складові частини. З каркасних панелей формують стіни майбутньої будівлі. Зручність матеріалів полягає в їх попередньому виробництві. Кожен елемент попередньо підготовлений до монтажу за допомогою спеціальних кріплень. Стовбовий фундамент встановлюється досить швидко, після чого можна одразу приступати зо зведення стін. Збір каркасу не займає багато часу. Перекриття будинку включають систему кріплення для даху. Каркас, як правило, обшивається за допомогою листів фанери або подібних матеріалів. Зазвичай, всі вони є похідними від деревини чи ОСБ-плит.

Для каркасного будинку під ключ необхідна система проточного повітря. Одним з перших моментів при плануванні житла є розміщення системи комунікацій. Після цього можна зводити стіни, стелю та інші деталі. Пізніше підключається процес оббивки стін утеплювальними матеріалами. Після цих заходів будівля фактично готова для заселення. Необхідно лише розібратися з підлогою та оббити фасад декоративними матеріалами. Каркасні будинки напрочуд швидко зводяться, тож з моменту старту будівництва, до фактичного заселення пройде досить невеликий проміжок часу. А саме виготовлення деталей та всіляких елементів займає значно більше часу, зважаючи на складність конструкцій. В умовах цеху, вся деревина проходить первинну обробку.

Попереднє проектування включає всі необхідні елементи: від балок, стін та даху, до дрібних складових частин та дизайнерських рішень. На базі конвеєру збираються кожні блоки, включаючи систему комунікацій. Переважна частина процесів повністю автоматизовані за допомогою станків з програмним забезпеченням. За допомогою чітких та філігранних систем виготовлення, готова продукція ідеально підходить при процесі монтування. Всі матеріали кріплення, комунікаційні канали та інші нюанси вже передбачені конструкцією. Необхідна лише робота будівельників з монтажу всіх конструкцій. При високому рівні професійних якостей ремонтників, зібрати будинок досить реально за 3-4 тижні. На майданчик звозять панелі та колони для фундаменту. Процес покроковий та завершується фінальною обробкою фасаду та роботою з інтер’єром. Після цього можна одразу заселятися в нову оселю.

За основу для каркасу, панелей та перекриття використовується деревина високої якості. Зазвичай, популярністю користуються хвойні дерева і клеєний брус. Технологічні процеси спрямовані на надання кожному елементу необхідної жорсткості для безпечного перевезення на місце збирання. Перед початком виробництва, проектувальники передбачають усі елементи комунікацій та нюанси спорудження. Монтажні панелі виготовляються з урахуванням усіх розмірів, щоб уникнути проміжків з холодними пустотами. Кожен елемент щільно монтується. Обробка покрівлі та перекриттів дозволяє надати деревині стійкості до зовнішніх чинників і зробити проживання в оселі комфортним та безпечним для кожного члена сім’ї.

На плечі проектувальників спадає найбільша відповідальність, бо тільки якісне виготовлення продукту дозволить отримати всі переваги каркасного будівництва. Надійні перекриття виключають збирання конденсату чи сирість у кімнатах. Модульна специфіка будівництва має багато спільного з каркасно-панельною та панельно-каркасною технологією по своєму типу та процесу обробки. Деколи, на базі заводу формуються окремі стіни, готові до монтування. На виробництві досягається до 70% основного складанні таких панелей. Це полегшує подальшу роботу на будівельному майданчику та прискорює процес зведення. Все просто та зручно.

Переваги і недоліки

Каркасно-панельні конструкції мають досить широку градацію, тож порівняння та прямі аналогії недоречні.
Каркасне будівництво допомагає швидко зводити споруди любого типу та складності. Елітне та економ житло зводиться майже за однаковими технологіями, що свідчить про універсальність конструкцій.

Монтаж готових панелей досить швидкий, але без кваліфікованих спеціалістів просто не обійтися. Гнучкість процесу та простота зведення допомагають зводити потрібні житлові площі за малий проміжок часу. Обладнання виробляє кожен елемент з ювелірною точністю, що дозволяє швидко зводити каркас та стіни. Отже, при збірці панелей не потрібно додатково змінювати розміри чи доопрацьовувати матеріальну базу.

Будівельно-монтажні роботи

Весь процес збірки будинків під ключ потребує детального аналізу та професійного підходу. Головний бонус полягає в тому, що у важкій техніці нема нагальної потреби. Майже кожен елемент конструкції має відносно невелику вагу та монтується досить швидко. Кожна деталь перекриття формується з розрахунку несучої ваги. Тому дім досить стійкий та здатен витримати значні навантаження і сейсмічну активність. Міцність конструкцій також стає у нагоді, коли матеріали перевозять до місця збірки. Жодна деталь не повинна деформуватися. Інакше процес збирання може значно подовжитися.

Значною перевагою заводського проектування являється точність розрахунків, що кардинально відрізняється від зведення цегляних будинків. Замовник може моніторити кожен етап спорудження та ознайомитись з перебігом подій. Кожна каркасна технологія має свої переваги та користується не аби яким попитом. Зважаючи на кінцеву вартість спорудження житла на первинному ринку, така тенденція досить прогнозована. Каркасне житло тепле та затишне. Стандартний будинок здатен прослужити близько 100 років і не втратити візуальної та технічної привабливості. Це досить важлива деталь при перепродажу нерухомості. Кожен елемент фасаду підлягає обробці та захисту від зовнішніх чинників. Теплий прошарок зберігатиме тепло взимку та прохолоду в теплий період року.

Каркасно-панельне чи панельне будівництво?

Каркасна панель складається з трьох прошарків, змонтованих в цілу структурну одиницю. Плити мають готову теплоізоляцію. Водостійкість гарантує відсутність вологи в будинку та розповсюдження цвілі. Панелі ж формуються з окремих брусків, що кріпляться певним чином докупи. Така технологія дозволяє швидко будувати будинки під ключ. Міцність та надійність каркасу здатна витримати чимале навантаження на споруду. Кожна панель та тип будівництва, що надає компанія, здатен сформувати надійне та довговічне житло для будь-якого замовника.

Всі каркасні панелі витримують вражаючу вагу та не деформуються. Для їх зведення можна відмовитися від суцільного каркасу. За без каркасною технологією, проміжки між плитами поєднуються OSB-плитами або спеціальною шпонкою. Це достатньо економний варіант зведення будівлі, який не обтяжить замовників додатковими несподіваними витратами. Типові споруди з класичних матеріалів не здатні забезпечити подібну якість та демократичну ціну. Конструкція має попередньо оброблені елементи та повністю монтується у будь-якій послідовності, що задана попередньо.

Виготовлення каркасних панелей має простий етап формування. Збірка кожної частини не потребує спеціального обладнання та складної техніки на будівельному майданчику. Замовляючи каркасно-панельне будівництво, ви отримуєте надійне і тепле житло, здатне прослужити понад 100 років вашій родині. Складно відмовитися від власного будинку, що зводиться менш ніж за місяць! При бажанні, можна звести цілий особняк, що нічим не поступається цегляним або бетонним аналогам.